„To nie jest żart” COVID-19

Gothic but Buddhist
March 11, 2020
Zmienić kryzys w złoto, samoizolację do wewnętrznego spokoju. Jak medytować i dlaczego uważność może być twoim duchowym przewodnictwem.
March 20, 2020

„To nie jest żart” COVID-19

W tym globalnym kryzysie z COVID-19 naprawdę musimy być dla siebie ostrożni. Ci, którzy mają zdolność lub wiedzę, powinni zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pomóc światu.

Nie każdy może pomóc w sektorze zdrowia publicznego. Zwłaszcza w sytuacji, której nie możemy zebrać, trudniej jest teraz przyłączyć się, by pomóc światu. Jednak to, co każdy może zrobić, to śpiewać dla świata i dla siebie.

To może być żart dla kogoś, kto myśli, że szczepionka jest jedynym sposobem na wyleczenie tej choroby. W rzeczywistości głównym punktem śpiewu jest wysyłanie czystej dobrej energii do świata. Energia ta zmniejszy ciemną siłę, która obejmuje świat, a także stworzy moc ochronną dla kraju i świata.

Śpiewanie jest jak ustawianie umysłu na życzenie.

Jeśli ludzie nie wierzą w moc umysłu, to dlaczego składają życzenie?

Co to znaczy śpiewanie?

Śpiewanie polega na tym, aby umysł skupił się na słowach w pieśni, nie pozwalając umysłowi wędrować. Jest to jeden ze sposobów, aby ćwiczyć medytację, co oznacza pozwolić umysłowi skupić się tylko na jednym działaniu, nie wielu rzeczach w tym samym czasie. Podczas śpiewania słowami Pali moc Potrójnego Klejnotu będzie połączona z pikantką. Jeśli postawisz swój umysł, aby modlić się za kogoś lub w jakimkolwiek celu, moc modlitwy trafi do tej osoby. Sukces śpiewania zależy od czystości umysłu pieśni. Jeśli jego umysł jest bardzo oczyszczony, jego śpiew przyniesie wielki rezultat, ponieważ nie ma kilesa przeciwko niemu.

Zanieczyszczenia lub kilesa oznaczają chciwość, gniew i iluzję. Są to nieczysta energia, która blokuje pozytywną moc lub zasługę, aby wesprzeć śpiewaczkę lub tych, o które stawiamy nasze umysły, by się modlić. Przy mniej oczyszczonym umyśle wynik będzie również mniejszy. Jednak jest to lepsze niż robienie niczego poza dodaniem więcej zanieczyszczeń lub grzechów do swojego życia.

Dlatego śpiewanie z pewnością nie jest żartem i jest to, co powinniśmy zrobić absolutnie.

Ten świat jest prądem energii. Umysł jest również bardzo potężną energią.

Śpiewanie polega na wykorzystaniu energii umysłu, aby złagodzić złą i negatywną energię.

W rezultacie, kanterzy będą mieli dobrą koncentrację, uważność i dobrą siłę, aby wspierać swoje życie. Oni zdadzą sobie sprawę, że czynią dobre uczynki dalej. Ich zachmurzone umysły zostaną oczyszczone, a nieszczęście zniknie, co spowoduje właściwą decyzję. Złe rzeczy, które się wydarzą, nie zdarzą się, ponieważ ta dobra siła ich ochroni.

Z większą ilością ludzi śpiewa, więcej oczyszczonej energii zostanie uwolniona na świat. Wtedy zdarzają się dobre rzeczy, takie jak szybsze odkrycie szczepionki, aby wyleczyć świat. To dlatego, że gdy zła energia nie przeszkadza, umysł naukowców będzie jaśniejszy. Za to, czego jeszcze nie znaleźli, w końcu znajdą to dzięki dobrej sile, która wykorzenia złą i mroczną energię, która zaciemnia ich umysły.

Ci, którzy kwarantannie się przez 14 dni lub ci, którzy chcą pomóc światu, ale nie wiedzą, co robić, proszę pomyśleć o śpiewaniu. Będzie bardzo dobrze, jeśli będziesz mógł śpiewać każdego dnia. Pieśń może być albo Ratana Sutta lub Chinabunchorn Gatha, które są dobre. Jeszcze lepiej, jeśli ćwiczysz medytację. Moc medytacji będzie dobrą siłą dla siebie i dla świata, ponieważ podczas medytacji twój umysł jest zasługą umysłu, który nie oznacza nikomu krzywdy. Umysł wolny od złej myśli stanie się dla ciebie zasługą.

W czasie tego kryzysu, zamiast pozwolić, by twój umysł stracił w zmartwieniach, lepiej dać sobie szansę na najwyższą zasługę w buddyzmie, czyli medytacji. Jeśli jednak nie jesteście jeszcze gotowi na ten krok, zacznijcie od czysto zachowywania przykazań, abyś mógł przestać popełniać grzech, a potem śpiewać, aby otrzymać i wysłać dobrą siłę do siebie i do świata.

Mistrz Acharavadee Wongsakon

18 marca 2020 r.

Tłumaczenie: Wisuwat Sutthakorn, Kittitouch Tavichaiyuth

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW