Par

“Cause of Karma”
October 2, 2019
227 Precepts and LiberationWords from Master
October 9, 2019

Par

No Wikipedia, bezmaksas enciklopēdija

Acharavadee Wongsakon ir taju gulēja budistu skolotājs un bijušais uzņēmējs, kurš māca Vipassanas meditācijas formu, ko sauc par Teho Vipassana meditāciju. Viņa māca šo metodi nespeciālistiem un ordinē budistu mūkus dažādos Teho Vipassana centros visā Taizemē. Viņa ir Budas Zināšanas organizācijas dibinātāja, kuras kampaņas pret Budas tēlu necienīgiem lietojumiem un vispārējo morāles samazināšanos sabiedrībā. [1] Acharvadee un Budas Zināšanas fonds ir apstiprinājis Nacionālais budisma birojs.

Biogrāfija

Acharavadee Wongsakon dzimis Bangkokā Taizemē 28 septembris 1965, viņa ir Taizemes budistu Vipassana meditācijas meistars vislabāk pazīstams ar saviem centieniem aizsargāt budismu un palielināt izpratni par samazinās budistu morāli Taizemē un visā pasaulē. [2] Acharavdee uzskata, ka paaugstinot globalmorāli, var novest pie pārtraukšanas daudzu no pasaules visgrūtākajām problēmām. Acharavadee ir godalgotā biznesa sieviete un taju socialite. Acharavadee Wongsakon, izveidoja sevi un uzņēmumu kā premier spēlētājs Āzijas dimanta juvelierizstrādājumu dizaina biznesā, attīstot un balstoties uz savu zīmolu Saint Tropez Diamond no Bangkokas Taizemes. Acharavadee kundze uzsāka starpniecības praksi, lai palīdzētu tikt galā ar biznesa dzīves un slavenības stresu. Vipassanas meditācijas prakse liek Acharavadee pārvērtēt savu dzīvi un prioritātes, un galu galā izstājās no sociālās skatuves un biznesa pasaules. [3]

Acharavadee pārdeva savu uzņēmumu, izmantojot naudu, lai atvērtu Dzīves skolu, skolu bērniem, kur viņa kļuva par Dhamma skolotāju, mācot bērnus bez maksas. Meistars Acharavadee izveidoja Zinot Budas organizāciju, bezpeļņas organizāciju. Acharavadee Wongsakon, izmantojot Zinot Budas organizāciju, strādā pie Budas tēla izmantošanas visā pasaulē. “Cieņa ir veselais saprāts” ir organizācijas sauklis, kas uzskata Budu kā budistu reliģijas tēvu. [4] Ms Acharavadee, 2006. gada apmeklējuma Budas bārā Parīzē laikā, liecinieks necieņu pret Budas tēlu populārajā nakts klubā, kas lika viņai izveidot Zinot Budu Organizācija (KBO), lai palielinātu globālo izpratni, ka Buda ir tēvs budistu reliģijas un Budas tēlu nevajadzētu uzskatīt par apdares vai izmantot, lai veicinātu alkohola pārdošanu. [5] Daži no uzņēmumiem Zinot Buda ir sadarbojusies ar, lai apturētu nepareizu Budas attēlu kā apdare ir; Louis Vuitton un Disney Pictures. [6] Citas kampaņas, ko veicina Acharavadee un Budas Zināšanas organizācija, ir veicināt informētību par paātrinātu klimata pārmaiņu problēmu, kas izriet no mākoņu uzglabāšanas pārmērīgas izmantošanas visā pasaulē, ko veicina pašbildes un eksponenciāls mākoņu datu uzglabāšanas pieaugums platformās šāds Instagram un Facebook. Aprēķini liecina, ka līdz 2025. gadam, lai izmantotu 1/5th pasaules elektroenerģijas patēriņu no mākoņkrātuves, sasniegs 20% no kopējā patēriņa. [7] [8] Taizemes Karalistē Acharavadee ir pazīstams kā balss par budistu morāli sabiedrībā. “Tan Ajahn”, kā uz viņu atsaucas viņas studenti, pārstāv budistu matriarhālu balsi par morāli Taizemes biedrībā un mudina cilvēkus maksāt taisnīgu nodokļu daļu, lai atdotu valsti, kas atbalsta cilvēku dzīvību un uztur augstu rīcības kodeksu. Acharavadee ir visvairāk pārdotais autors Taizemē un izdevis gan taju, gan angļu valodas grāmatas par budismu un budistu morāli. Ievērojamākie darbi, “Atmosties no trakuma” un “Top idejas budismā”. [9]

Acharavadee KBO Earth Klimata kampaņas mērķis ir samazināt nevajadzīgu digitālo datu globālo uzglabāšanu katru dienu, ko rada miljardiem Instagram un Facebook lietotāju, kā rezultātā interneta izraisītas klimata pārmaiņas terminā, ko izstrādājis Acharvadee, lai aprakstītu globālās parādības. [10]

Agrīna dzīve

Acharavadee Wongsakon dzimis kungam Chaiyong kungam un Somjit Wongsakon kundzei, 1965. gada 28. septembrī Bangkokā Noi rajonā, Bangkokā. Acharavadee baudīja vienkāršu audzināšanas taju ģimenes stilu Taizemes Karalistē netālu no Chao Phraya upes krastiem Bangkokā. Izglītojies valsts skolās Viņa apmeklēja Suwannaramwittayakom skolu un Sripatum universitāti.

Karjera

2005. gadā Acharavadee Wongsakon kļuva par godalgotu juvelierizstrādājumu dizaineru un biznesa personību, izveidojot Saint Tropez Diamond Company Bangkokā un pārdodot augstas modes rotaslietu kolekciju, iedvesmojoties no luksusa un unikālā stila Saint Tropez, Francijā. Acharavadee Wongskon kolekcijas izraisīja sajūtu Āzijā, katapultējot viņu un viņas uzņēmumu nakts panākumiem un iespiežot Acharavadee sociālajā uzmanības centrā. Ms Acharavadee tika iekļauta Taizemes Thatler Magazine 5 gadus pēc kārtas kā viens no 500 vadošajiem biznesa personām gadā no 2003 -2007.

Sakarā ar savas biznesa prasībām un stresu un jauno atklāto slavenību, Acharavadee sešus gadus praktizēja Vipassanas Mediāciju pēc meditācijas meistara S.N. Goenka principa.

Meditācija un budisms

Acharavadee kredīti Vipassanas meditācija ar pamodināšanu viņu no ārprāta un saprast, ka tur bija vairāk uz dzīvi nekā viņas biznesa un sociālā statusa. 2008. gadā Acharavadee nolēma pārdot savu biznesu un mierīgi izstāties no sociālās dzīves, lai veltītu savu dzīvi budisma, morāles un meditācijas praktizēšanai. Acharavadee atteicās no sava sociālā statusa, pārdodot savu dizaineru apģērbu un rotaslietas, solot dzīvot vienkāršu lajs dzīvi bez slazdiem atkarības no bagātības vai statusa. Acharavadee turpināja savu stingro meditācijas praksi un veltīja sevi budisma veicināšanai un sabiedrības ieguldīšanai. Ar ieņēmumiem no savas uzņēmējdarbības pārdošanas Acharavadee iegādājās zemi Bangkokas centrā un izveidoja Dzīves skolas fondu, mācot dhammu bērniem un pusaudžiem bez maksas. Viņa mācīja bērniem morāles nozīmi un vienmēr paļauties uz savu pieredzi dzīvē, nevis iegaumēt no vārdiem mācību grāmatās. [11] Acharavadee vadīja savus skolēnus ar pareizo dzīvesveidu un ar pareizo skatu uz pasauli. Acharavadee mācības School of Life uzņēma daudzu interesi Taizemes biedrībā, galu galā novedot viņai atvērt starpniecības centrus visā Taizemē, kuru mērķis ir mācīt pieaugušiem studentiem šīs pašas vērtības. [12]

2011. gadā Acharavadee Wongsakon sāka mācīt Techo Vipassana tehniku studentiem. Pēc deviņiem gadiem stingras Vipassanas meditācijas prakses Acharavadee izveidoja Teho Vipassana Dhamma Path. Acharavadee pārdeva pārējos savus pasaulīgos īpašumus un iegādājās zemi Phra Phuthabat Noi pakājē Kaeng Koi rajonā, Saraburi provincē, Taizemē, kur viņa izveidoja savu pirmo Techo Vipassana atkāpšanos. Teho Vipassana ir meditācijas prakse, kas seko Četru Pamatu Uzmanības praksei, izmantojot ugunsgrēka elementa aizdedzināšanas tehniku organismā, lai sadedzinātu Kilesa (garīgās piemaisījumus). Acharavadee kredīti vēlu Somdej Phra Puttajarn Toh Phrommarangsi (Somdejtoh), lai mācītu viņai šo tehniku vienā no viņas starpniecību laikā. Phra Somdej Toh ir ļoti revered Taizemes mūks, kas pazīstams starp Taizemiešiem par viņa laipnību, gudrību un pārdabiskām spējām. Šī metode izmanto koncentrētu meditāciju, izmantojot uzmanību un ķermeņa uguns elements sadedzināt prom garīgās piemaisījumus (Kilesa) Acharavadee māca šo metodi kā tiešu saīsni, kas noved pie beigām cikla atdzimšanas Nirvana Acharavadee Wongsakon veltīta Teho Vipassana atkāpšanās Triple Gem budisma. Tan Ajan māca Teho Vipassana meditāciju un Dhammu vietējiem un ārvalstu studentiem bez maksas, nodrošinot viņiem ēdienu un izmitināšanu arī bez maksas. Pirmais Techo Vipassana kurss notika 2011. gada 25. janvārī un turpina regulāri rīkoties.

Līdz 2018. gadam Master Acharavadee bija mācījis vairāk nekā 134 kursus 7 gadu laikā vairāk nekā 7 000 mediācijas praktiķiem. Taizemieši un ārzemnieki, askētiķi un nespeciālisti ir apmeklējuši un pabeiguši Acharavadee kursus.

2014. gadā Acharavadee izveidoja 5000s Magazine, ar domu, ka vajadzētu būt žurnālam mūsdienu budistu demonstrēšanai, ka Dhamma un moderns dzīvesveids var papildināt viens otru. Žurnāls piedāvā attēlus piemērus un mācības mūsdienu budismam mūsdienu sabiedrībā. Žurnāla mērķis ir iedvesmot lasītājus pienācīgi dzīvot savu dzīvi un ar budistu vērtībām, lai maksimāli palielinātu viņu dzīves kvalitāti visos līmeņos.

2018 Acharavadee izveidoja vēl vienu meditācijas centru “Sang Dhamma Bodhi Jhana” Hat Yai rajonā, Songkhlas provincē. Dr. Prai Pattano, pēc tam, kad viens no viņas skolēniem ziedoja zemi ar lielu koka ēku, ko izmanto kā meditācijas atkāpšanos. Anapanasati un Techo Vipassana meditācijas kursi tiek nodrošināti cilvēkiem Taizemes dienvidu daļā, kā līdzekli, lai izplatītu Dhamma dienvidu daļu Taizemē, kas pazīstama ar savu reliģisko konfliktu. Pirmais meditācijas kurss notika 2018. gada oktobrī.

Citi darbi

5000s Magazine ir bilingvāla (taju/angļu) Augstas kvalitātes žurnāls, kas izstrādāts taju un angļu valodā runājošiem budistiem un citiem, lai parādītu budistiem moderna dzīvesveida attēlojumus, kas apvieno budistu morālās vērtības un dhammu. Žurnāls, izmantojot fotogrāfijas, intervijas un stāstus, sniedz lasītājiem ilustrācijas par to, kā dzīvot savu dzīvi ar morāli un budistu ticību, strauji pacietīgā mūsdienu taju sabiedrībā.

Organizācijas

Dzīves skolas fonds - Dibināts Acharavadee Wongsakon 2006.gadā

Zinot Budas organizāciju (KBO) - 2010. gadā dibināja Acharavadee Wongsakon

Techo Vipassana Retreats, ko 2011. gadā dibināja Acharavadee Wongsakon

Publicētās grāmatas

Meditācijas Master Acharavadee Wongsakon ir vislabāk pārdots taju un starptautisko autors. Viņas grāmatas ietver taju un angļu nosaukumus, kas izdoti kopš 2005. gada

%d
The Buddhist News

FREE
VIEW