Umbes

“Cause of Karma”
October 2, 2019
227 Precepts and LiberationWords from Master
October 9, 2019

Umbes

Alates Wikipedia, vaba entsüklopeedia

Acharavadee Wongsakon on Tai lamav budistlik õpetaja ja endine ettevõtja, kes õpetab Vipassana meditatsiooni vormi, mida nimetatakse Techo Vipassana meditatsiooniks. Ta õpetab seda meetodit võhikutele ja ordineeritud budistlikele munkadele erinevates Techo Vipassana keskustes kogu Tai. Ta on teades Buddha Organisatsiooni asutaja, mis võitleb Buddha kujundite lugupidamatute kasutusviiside ja üldise moraali languse vastu ühiskonnas. [1] Acharvadee ja Teades Buddha Foundation on heaks kiitnud Budismi Rahvusamet.

Biograafia

Acharavadee Wongsakon sündis Bangkok Tai 28. september 1965, ta on Tai budistlik Vipassana meditatsiooni Master tuntud oma jõupingutusi kaitsta budismi ja tõsta teadlikkust kahaneva budistliku moraali Tai ja ülemaailmselt. [2] Acharavdee usub, et tõsta globalmoraalsust, võib viia lõpetamist paljud maailma kõige raskemad probleemid. Acharavadee on auhinnatud ärinaine ja Tai seltskonnaga. Acharavadee Wongsakon, asutatud ennast ja firma premier mängija Aasia teemant ehteid disain äri, arendades ja tuginedes oma brändi Saint Tropez Diamond välja Bangkok Tai. Pr Acharavadee asus vahenduspraktikas, et aidata toime tulla ärielu ja kuulsuse stressidega. Vipassana meditatsiooni praktika viib Acharavadee oma elu ja prioriteete ümber hindama ning lõpuks loobus end sotsiaalsest etapist ja ärimaailmast. [3]

Acharavadee müüs oma firma, kasutades raha, et avada Lastekool Elukool, kus temast sai Dhamma õpetaja, õpetades lapsi tasuta. Meister Acharavadee asutas teades Buddha Organisatsiooni, mittetulundusühingu. Acharavadee Wongsakon töötab teades Buddha Organisatsiooni kaudu Buddha kuvandi kasutamise kaitsmisel kogu maailmas. „Austus on Common Sense” on organisatsiooni loosung, mis vaatab Buddha kui budistliku religiooni isa. [4] Pr Acharavadee, 2006. aasta visiidi Buddha baari Pariisis, tunnistajaks lugupidamatus Buddha pilt populaarses ööklubis, mis ajendas teda looma teades Buddha Organisatsioon (KBO) tõsta globaalset teadlikkust, et Buddha on isa budistliku religiooni ja Buddha pilt ei tohiks käsitleda kaunistamiseks või kasutada edendada alkoholi müüki. [5] Mõned ettevõtted Teades Buddha on teinud koostööd, et peatada kuritarvitamise Buddha pilte kaunistamiseks on; Louis Vuitton ja Disney Pictures. [6] Muud kampaaniad edendada Acharavadee ja teades Buddha Organisatsioon on tuua teadlikkust probleemi kiirendatud kliimamuutused, mis tulenevad liig pilv ladustamise globaalselt, toidab iseseisev fotod ja eksponentsiaalne kasv pilv andmete salvestamise platvormidel selline Instagram ja Facebook. Hinnanguliselt jõuab 2025. aastaks 1/5. maailma elektritarbimise kasutamine pilvsalvestusest 20% kogutarbimisest. [7] [8] Acharavadee on Tai Kuningriigis tuntud häälena budistlikul moraalil ühiskonnas. „Tan Aehn”, nagu talle tema õpilased viitavad, esindab Tai ühiskonnas budistlikku matriarhaalset häält moraali eest ning julgustab inimesi maksma oma õiglast osa maksudest, et anda tagasi riiki, mis toetab inimeste elu ja säilitab kõrge käitumisjuhendi. Acharavadee on Tais enimmüüdud autor ning avaldab nii tai kui ka inglise keeles budismi ja budistliku moraali teemalisi raamatuid. Kõige märkimisväärsemad teosed, „Ärkake hullusest” ja „Top Ideed budismis”. [9]

Acharavadee KBO Maa kliimakampaania eesmärk on vähendada igapäevaselt genereeritavate tarbetute digitaalsete andmete ülemaailmset salvestamist miljardite Instagrami ja Facebooki kasutajate poolt, mille tulemuseks on interneti poolt esile kutsutud kliimamuutused perspektiivis, mida Acharvadee kirjeldab globaalseid nähtusi. [10]

Varajane elu

Acharavadee Wongsakon sündis hr Chaiyongile ja proua Somjit Wongsakonile 28. septembril 1965 Bangkokis Noi ringkonnas Bangkokis. Acharavadee nautis Tai kuningriigis lihtsat kasvatust Tai perekonna stiili Bangkokis Chao Phraya jõe kallaste lähedal. Haritud rahvakoolides Ta käis Suwannaramwittayakomi koolis ja Sripatumi ülikoolis.

Karjäär

Aastal 2005 Acharavadee Wongsakon sai auhinnatud ehete disainer ja äriisiksus, asutades Saint Tropez Diamond Company Bangkokis ja müües kollektsiooni kõrge mood ehteid inspireeritud luksus ja ainulaadne stiil Saint Tropez, Prantsusmaa. Acharavadee Wongskoni kogud tekitasid Aasias sensatsiooni, röövides teda ja tema seltskonda üleöö edule ning tõukasid Acharavadee sotsiaalsesse rambivalgusse. Pr Acharavadee oli loetletud Tai Thatler Magazine 5 aastat järjest kui üks 500 juhtiv äriisik aastas 2003 -2007.

Tänu oma äri nõudmistele ja stressidele ning uuele leitud kuulsusele praktiseeris Acharavadee Vipassana Vahendust meditatsiooni Master S.N Goenka põhimõttel kuus aastat.

Meditatsioon ja budism

Acharavadee krediiti Vipassana Meditatsioon ärkamine teda hullus ja mõistma, et oli rohkem elu kui tema äri ja sotsiaalse staatuse. 2008. aastal otsustas Acharavadee oma äri müüa ja vaikselt taganeda ühiskondlikust elust, et pühendada oma elu budismi, moraali ja meditatsiooni praktiseerimisele. Acharavadee loobus oma sotsiaalsest staatusest, müües oma disainer rõivaid ja ehteid, lubades elada lihtsat võhikut elu ilma trappings sõltuvus rikkusest või staatusest. Acharavadee jätkas oma ranget meditatsiooni praktikat ja pühendas end budismi edendamisele ja ühiskonnale panustamisele. Oma äri müügist saadud tuludega ostis Acharavadee maad Bangkoki kesklinnas ja asutas School of Life Foundationi, õpetades Dhammat lastele ja teismelistele tasuta. Ta õpetas lastele moraali tähtsust ja alati tugineda oma kogemustele elus, selle asemel et meelde jätta sõnadest õpikutes. [11] Acharavadee juhendas oma õpilasi õige eluviisiga ja õige vaatega maailma poole. Acharavadee õpetused School of Life haaras paljude huvi Tai ühiskonnas, lõpuks viis teda avama Vahenduskeskused kogu Tai, mille eesmärk oli õpetada täiskasvanud õpilastele neid samu väärtusi. [12]

2011. aastal hakkas Acharavadee Wongsakon õpetama õpilastele Techo Vipassana tehnikat. Pärast üheksa aastat ranget Vipassana meditatsioonipraktikat asutas Acharavadee Techo Vipassana Dhamma Path. Acharavadee müüs ülejäänud oma maised valdused ja ostis maad Phra Phutthabat Noi jalamile Kaeng Koi ringkonnas, Saraburi provintsis Tais, kus ta kehtestas oma esimese Techo Vipassana taganema. Techo Vipassana on meditatsioonipraktika, mis järgib Neli sihtasutust Mõistlikkuse praktikat, kasutades keha tuleelemendi süütamise tehnikat Kilesa põletamiseks (vaimsed lisandid). Acharavadee krediteerib hilja Somdej Phra Puttajarn Toh Phrommarangsi (Somdejtoh) õpetamise tema seda tehnikat ajal üks tema vahendused. Phra Somdej Toh on kõrgelt austatud Tai munk, kes on tuntud Tai seas oma lahkuse, tarkuse ja üleloomulike võimude poolest. See meetod kasutab keskendunud meditatsiooni kasutades tähelepanelikkust ja keha tulekahju element põletada vaimseid lisandeid (Kilesa) Acharavadee õpetab seda meetodit otsese otsetee, mis viib tsükli lõpuni taassünni Nirvana Acharavadee Wongsakon pühendatud Techo Vipassana taganema Triple Gem budismi. Tan Ajan õpetab Techo Vipassana meditatsiooni ja Dhamma kodu- ja välisüliõpilastele tasuta pakkudes neile toitu ja majutust. Esimene Techo Vipassana kursus toimus 25. jaanuaril 2011 ja toimub jätkuvalt regulaarselt.

2018. aastaks oli magister Acharavadee õpetanud üle 134 kursuse üle 7 000 vahenduspraktikule. Acharavadee kursustel on osalenud ja läbinud Thais ning välismaalased, askeesikud ja võhikud.

2014. aastal asutas Acharavadee 5000s Magazine, ideega, et tänapäevase budistliku meeleavalduse jaoks peaks olema ajakiri, et Dhamma ja kaasaegne elustiil võivad üksteist täiendavad olla. Ajakiri esitab tänapäeva ühiskonnas kaasaegse budismi piltide näiteid ja õpetusi. Ajakiri on mõeldud innustama lugejaid elama oma elu sobivalt ja budistlike väärtustega, et maksimeerida oma elukvaliteeti igal tasandil.

2018 Acharavadee rajas Songkhla provintsis Hat Yai ringkonnas teise meditatsioonikeskuse „Sang Dhamma Bodhi Jhana”. Dr. Prai Pattano, pärast seda, kui üks tema õpilased annetasid maa suure puidust hoone, mida kasutatakse meditatsiooni taganema. Anapansati ja Techo Vipassana meditatsiooni kursused on ette nähtud inimestele lõunaosas Tai, kui vahendit levitada Dhamma lõunaosas Tai tuntud oma usulise konflikti. Esimene meditatsioonikursus toimus oktoobris 2018.

Muud teosed

5000s Magazine on kakskeelne (tai/inglise) Kvaliteetne Magazine, mis on välja töötatud Tai ja inglise keelt budistide ja teiste jaoks, et näidata budistidele kaasaegse elustiili esindusi, mis ühendab budistlikke moraalseid väärtusi ja Dhamma. Ajakiri fotode, intervjuude ja lugude kaudu annab lugejatele illustratsioonid oma elu elamiseks moraali ja budistliku usuga, kiiretempolises kaasaegses Tai ühiskonnas.

Organisatsioonid

School of Life Sihtasutus - Asutatud Acharavadee Wongsakon 2006

Teades Buddha Organisatsiooni (KBO) - Asutas Acharavadee Wongsakon 2010

Techo Vipassana Retreats Asutatud Acharavadee Wongsakon 2011

Avaldanud raamatud

Meditatsioon Master Acharavadee Wongsakon on enimmüüdud Tai ja rahvusvahelise autor. Tema raamatute hulka kuuluvad Tai ja ingliskeelsed pealkirjad, mis avaldavad alates 2005. aastast

%d
The Buddhist News

FREE
VIEW