COVID-19 Everything is going to be Alright….

COVID-19 Everything is going to be Alright….

Dobrou zprávou je, že Čína neohlásí žádný významný počet nových případů Covid-19. V Číně je hlášeno pouze 39 nových případů, která má populaci 1,386 miliardy lidí.

Japonsko nalezlo účinnou léčbu Covid-19 s názvem Avigan (favipiravir), který Čína uvádí, že je účinný proti Covid-19.

Již se používají po celém světě jsou, Hydroxychlorochin, Chlorochin léky používané k léčbě malárie. Chlorochin léčí případy viru v 3-6 dnech a pokud je nasazen rychle a strategicky lék může potenciálně pomoci ohnout křivku „hokejky“ pandemie, hlásí WSJ.

Vlády zavřely svět ve snaze „vyrovnat křivku“, zpomalit počet nových infekcí a získat čas pro farmaceutické společnosti, aby urychlily výrobu a distribuci drog.

Tak proč pokračující strach a panika? Podle hlavních zpráv a americké vlády by „panická demie“ mohla trvat dalších 18 měsíců. Těm, kteří nyní bez příjmu a řekl izolovat, to zní horší než jakékoliv riziko spojené se smlouvou Covid-19 a vytváří strach a paniku

Z tohoto důvodu není strategie „vypnutí“ udržitelná po dobu následujících dvou týdnů.

Vlády byly na to, aby tuto krizi zvládly, špatně vybavené a tápí se sliby, že poskytnou finanční pomoc těm, kdo ji nejvíce potřebují. Je nepravděpodobné, že vlády budou moci logisticky dostat peníze do rukou těch, kteří potřebují okamžitě.

Do poloviny dubna, kdy počet nových infekcí a úmrtí Covid-19 nepodporuje pokračující strategii izolace a neodůvodňuje, aby se světová ekonomika dále zhroutila, dojde k velkému odporu lidí z celého světa, které tuto strategii ovlivňují.

Tam, kde USA a Itálie spoléhají na testování Covid-19, aby provedly svůj případ izolace, další země včetně Spojeného království navrhují jiný přístup nazvaný „imunita stáda“, v němž Spojené království neudělá nic, aby zastavilo šíření Covid-19 a umožnilo obyvatelstvu onemocnět, aby vytvořilo přirozená imunita a protilátky proti nemoci.

Tato politika je politicky nebezpečný přístup, ale mnozí tvrdí, že je možná nejrozumnější a nejrealističtější. Lékaři poukazují na to, že mnoho populace může být již infikováno a přenáší virus nebo virus již byl rozšířen na místa, kde jsou lidé izolovat. Teh virus se může skrývat na kliky dveří, plastových sáčků, potravin, nádobí, čímž se současná strategie izolace neúčinná a může mít za následek mnoho zbytečných sekundárních úmrtí.

Co je nyní důležité, je „zhluboka se nadechnout“ a „relaxovat“ na další 2 týdny. Ti, kteří mají za úkol zvládnout tuto „panicko-demiku“, budou muset bránit své strategie proti číslům.

Do poloviny dubna svět zhodnotí počet nových infekcí a úmrtí Covid-19 a rozhodne, zda tato čísla ospravedlňují nucené ekonomické uzavření vlády. Je nepravděpodobné, že světová populace bude nadále podporovat strategie izolace.

Před Covid-19 zemřelo každý den hladovění 25 000 lidí, celkem 9,1 milionu lidí ročně po celém světě. Dnes si uvědomujeme, jak křehké jsou podpůrné systémy, na které spoléháme, skutečně. Doufejme, že současná „panická demie“ probudí lidstvo, aby se méně staralo o materiální zisk, a více o našeho bližního a naší planetu. Možná, že konečně dojde k posunu paradigmatu z „I“ na „my“.

Dnes, pokud jste izolovat nebo nefunguje, místo toho, aby váš život byl vládnout strachem a panikou, zvažte použití následujících 2 týdnů jako: „Získejte zdravé“ a „Šťastné“. Vytěžte z této doby maximum a plánujte, že se do poloviny dubna vrátíte k práci na plný úvazek a do května 2020 se věci normalizují.

Nepropadejte panice nebo krmte strach

Přečtěte si knihu - snížit sociální média a zprávy

Cvičení, strava a cvičení jógy

Meditovat

Najděte sebe a co chcete dělat v budoucnu.

Udělejte si seznam kbelíku

Lékař Poraďte, aby váš imunitní systém silný a většina lidí bude v pořádku.

Jíst zdravě a pít hodně vody

Získejte 8 hodin spánku

Nepijte alkohol, protože potlačuje imunitní systém

Vezměte vysoké dávky vitamínů (D3, vitamin C, zinek a antioxidantů

Izolovat, udržovat sociální distanci

Leave a Reply

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW