FoodPa FaitPandě? Zaneprázdněný buddhista má nabídky doručené výměnou za streamování požehnání

Paw-fect přerušení: Přátelská kočka testuje koncentraci buddhistického mnicha, jak se plazí na klín, když zpívá
January 7, 2020
Buddhistické mniši nabízejí RFS dobrovolníkům zdarma masáže ke snížení stresu
January 7, 2020

FoodPa FaitPandě? Zaneprázdněný buddhista má nabídky doručené výměnou za streamování požehnání

Někdy chceš nějakou karmu dobrotu bez jakýchkoliv nepříjemností.

Lamyong Tiengtham chtěl včera udělat zásluhy, ale uvízl v práci, stejně jako mnoho z dovolené vysoké. Spíše než nechat impuls projít, nechala prsty dělat chůzi pro ni a posunout je přes obrazovku smartphonu.

O mnoho později klečel poslíček Foodpandy, telefon s fotoaparátem přitisknutý na čelo, aby v okamžiku pořízený mnichovu zprávou zachycenou v obrazech, které se rozlétly přes Thaiweb.

Digitálně umožňovaná duchovní pomoc dosáhla nové úrovně s Lamyongovým rozhodnutím učinit dálkovou nabídku posíláním jídla mnichů ve Wat Nikom Prateep města Trang, protože se nemohla dostat pryč od své práce.

„Žijeme v době, kdy můžeme obětovat mnichy, aniž bychom si navzájem viděli tvář,“ napsal chrámový mnich Itthiyawat Chotipanyo Suweerawarawut, který příběh sdílel online. „Buddhisté dělají zásluhy prostřednictvím žádostí o doručení a jídlo poslali do chrámu. Mniši dostávají jídlo od doručovníků a pak se modlíme, abychom jim popřáli dobro prostřednictvím videohovoru.“

Nenechte si ujít šanci na nějakou volbu hashtagging, Itthiyawat ukončil svou zprávu #Disruption #WorldSpinsFastHeartFullofDharma.

Zatímco někteří hromadění škoda na celou věc jako příliš spoléhat na technologii nebo řekl, že 63-letá žena byla prostě „příliš líná“, to dostalo většinou pozitivní komentáře od netizens citovat pohodlí a způsoby moderního světa.

„To je docela kreativní, protože obvykle nemám čas jít do chrámu,“ píše Jaranee Khamtubtim na Facebooku.

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW