Meditatsioon välja panema bushfires ja tulekahju viha

„Muutunud energia”
January 18, 2020
Meditatsioon välja panema bushfires ja tulekahju viha
February 19, 2020

Meditatsioon välja panema bushfires ja tulekahju viha

11. jaanuar 2020By Khun Pattana

Austraalia, maa paljud reisijad kutsuvad paradiis, olles rikas loodusega, on nüüd silmitsi kõige tõsisem bushfireres ajaloos. Traagiline uudis edastatakse iga päev. Ere selge taevas muutub punaseks päeval ja öösel, kui suitsu ja tuhk levivad õhku. Inimesed peavad kandma maski, et filtreerida mürgine gaas nagu teaduslikus ilukirjanduses apokalüpsipäeva kohta. Kuid see ei ole väljamõeldis, see on tõeline. Veelgi hullem, süütud loomad, keset tulekahju, surid õnnetult. Lihtsalt mööda kaminat või põletatakse, on meil tugev valu. See traagiline intsident on põhjustanud rohkem kui viissada miljoni metsiku elu suremise, samal ajal kui ellujäänud elavad ilma toidu või veeta. Peale lõõskav tulekahju sellel maal, teisel pool maailma, tulekahju jooksul purskas Iraanis mõrva riigi silmapaistev isik teinud USA. Sellest võib pärineda sõjatulekahju.

Olukord on jõudnud murdepunkti, kus ei ole väljapääsu ega tagasitulekut. Kuid tulekahju võib kustutada lahe ja kõige võimsam jõud - kaastundlik meel. See on põhjus, miks mediteerijad üle kogu koha tulid Techo Vipassana Retreat Center, et kasutada võimu oma hästi koolitatud meelest tervendada maailma. Püha Bodhi puu ees istus üle viissada meditatsiooni praktikud puhas valge vormiriietus elegantselt, et vägede, valmis võtma mis tahes missiooni eesotsas Master Acharavadee Wongsakon, Vipassana meister Techovipassana. „Maailm seisab silmitsi paljude katastroofidega. Tai põeb põud. Istub koos samas energiaväljas loob tohutu võimu. Meditatsioon toob maailmale jahedaid voolusid ja loob vastupidise tõuke, et saada inspiratsiooniks, muutes inimeste mõtteid. Peame kasutama vett põõsaste kustutamiseks... See on osaliselt õige. Armastuse-lahkuse kordamise ja levitamise oluline olemus on aga see, et see ei aita mitte ainult surnute hingi kohutavalt, vaid kaastundlik jõud loob ühtsuse ja avab tee tuletõrjujatele. See jahutab voolud, eriti karmid tunded. Sellepärast me oleme siin. Meie üks tund on nii tähendusrikas. Tänan teid kõiki, et olete siin.” Meister andis jutlust õrna ja rahustava tooniga. Õhuvool raputas ja tuul puhus, nagu oleks ta maailma armastusega ja lohutades kolme maailma.

Meister jätkas otsustava häälega: „Igaühe tulek on maailmale tagasimaksmine. Meie jahutusvibratsioon olukorra paranemiseks. Sõna seisab silmitsi tohutu probleemiga, kui mediteerija, kellel on suur jõud meeles, saate aidata. Kui nad saavad muuta keskmes, inimesed saavad teha õiget asja. „Meditatsioon algas kuuma ilmaga ilma liikumise õhus.Minu keha oli täis valu ebatavaline piinamine. Kui mõistus on energiavool ja keha on element, mis ühendab kogu maailmaga, suurenes tuleelemendi jõud, näidates seost elementasandis. Tuli põletas pimeduse meeles, mida toetas vägi Kolmekordse Gem ja kõik Meistrid. Praktikute kehad olid ühendatud põõsapõlengute põhjuse ja viha tule põletamisega. Missiooni lõpupoole lendasid kõigi tulekahjude põhjused nagu jõgi, samas kui teine ots tundus olevat suur ja külm ookean. Kuigi intsident algas põleva tulega, jahutas Vipassana vägi imekombel maailma maha. Pärast meditatsiooni juhtis Meister palvetamist, kordamist ja armastus-lahkust laiendavat. Kolmekordse pärmi vool levis üle kogu ala. Kuigi mediteerijad laulsid Maha Karuniko Kathat, tõusis Meister pingilt üles ja langes vee püha Bodhi puu ette. Vesi uskumatult ja kiiresti imbunud läbi maapinna. Teisel ja kolmandal korral, enne kui vesi maad puudutas, nägin ma maa pinda, et hoida vett, mille Meister oma puhta mõistusega valas. Seejärel levis vesi ja levib laialdaselt. Sel ööl paistis Kuu verise punase kiirgusega. Kui vaadata seda, minu meelest võiks tunda karm energia voolu, mis raputas mu keha. Punane sära keset pimedust pani mind tundma seletamatult kurb. See võib tuleneda kõigi hingede kannatustest, mis tõusid õhku koos vihkamisega, mis põhjustas kuuvalgel niisugust voolu peegeldamise. Kuid jahedusega Bodhisattva ja Dhamma vägede kaastundlikust meelest on kõik tulekahjud jahtunud. See lõpuks tegi Kuu sära eredalt nagu täiskuu uuesti. Alates hetkest, kui puhas vesi valati kaastundliku käest, vähem kui 48 tundi pärast, võis Uus-Lõuna-Walesis 3 kuud põlenud põõsaid kontrollida imekombel valatud vihma tõttu. Kolm maailma kiitsid seda missiooni tõeliselt. See oli missioon, et vähesed inimesed on teadlikud ja näha tähtsust. Veelgi raskem oli leida kedagi, kes ohverdab kaastundega, et muuta maailma Bodhisattva meelega nagu meister Acharavadee Wongsakon. Ma alandlikult kummardan, et austada Triple Gem ja kõik Masters suure tänuga. Ma alandlikult kummardan, et austada Master Acharavadee Wongsakon. Teie pärast on inimestel ja kõigil olenditel veel lootust. Ma rõõmustan kõigiga, kes liitusid missiooniga, nii nähtavate kui ka nähtamatutega.

Tõlge: Tarinsiri Deemongkol

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW