Poszukiwacze UFO przybywa do odległego tajskiego wzgórza w poszukiwaniu buddyjskich cudzoziemców

Buddhist temple victorious in court – Neighbor who filed suit indicates the fight isn’t over
October 5, 2019
UFO seekers are flocking to a huge Buddha statue in Thailand saying it is home to a wormhole that aliens use to travel to different dimensions
October 8, 2019

Poszukiwacze UFO przybywa do odległego tajskiego wzgórza w poszukiwaniu buddyjskich cudzoziemców

Richard S. Ehrlich, CNN • Opublikowany 6 października 2019

Na polowanie na istoty pozaziemskie: rezerwat leśny w środkowej Tajlandii przyciąga poszukiwaczy UFO, którzy wierzą, że buddyjscy kosmici odwiedzają miejsce i wysyłają komunikaty telepatyczne. Dom Wassany Chuensamnaun, prowadzący kampanię dla istot pozaziemskich, jest wypełniony obcymi dziełami sztuki, w tym tej posągu.Richard S. Ehrlichnakhon Sawan (CNN) — Wzgórze w środkowej Tajlandii przyciąga poszukiwaczy UFO, którzy wierzą, że istoty pozaziemskie unoszą się nad ogromnym posągiem Buddy, komunikaty, przechadzaj się przez pobliskie pola trzciny cukrowej i wykorzystuj jezioro porażone krokodylem jako portal z ich planet — Plutona i Loku.Choć może to brzmieć jak science fiction, mała grupa osób twierdzi, że wiadomości od kosmitów przybywających do statków kosmicznych zawierają wiele tradycyjnych nauk religijnych. To wszystko dzieje się trzy godziny drogi lub koleją na północ od Bangkoku w Nakhon Sawan — co tłumaczy się na „Miasto Nieba”. Bez całego szumu UFO, to tylko wyluzowane małe miasteczko. Ale zwolennicy uważają, że jeśli medytować na wzgórzu Khao Kala, poza Nakhon Sawan, można było usłyszeć rozmowne srebrne stworzenia jak głosy w głowie, mówiących w dowolnym języku myśli zwykle rozmawiają.Oni oferują zastrzeżenie, mówiąc, że nie ma gwarancji, że zobaczysz UFO lub kosmitów, które są opisane jako nieprzewidywalne, mówiąc lub pojawiające się spontanicznie i znika po kilku godzinach.Wierzący UFO w Tajlandii przyjść do Khao Kala wzgórza medytować.

Rząd próbuje zakazać zgromadzeń

Działalność grupy sprawiła, że w ostatnich tygodniach.Urzędnicy rządowi podobno wznieśli się zaniepokojeni, gdy poszukiwacze UFO zaczęli tłoczyć się na wzgórzu Khao Kala, aby zobaczyć i porozmawiać z kosmitami, prawdopodobnie zagrażając oficjalnemu statusowi „chronionego lasu”. wspiąć się na szczyt wzgórza i zobaczyć duży posąg Buddy i w pobliżu „ślad Buddy”, które są miejscami kultu publicznego. Ale prawo zabrania nikomu życia lub pobytu na noc w takich strefach, w tym poprzednich poszukiwaczy UFO, którzy rozbił namioty na miejscu.W sierpniu około 40 urzędników, w tym członków Departamentu Leśnictwa, rozwiązała grupę tajskich entuzjastów na szczycie Khao Kala, i zwrócił się do sądu o zakazanie masy tam.Powiązane treści Było (na szczęście) mniej entuzjastów obcych niż oczekiwano władze. Były aresztowania i biegacz Naruto. 20 września około 30 urzędników policji i leśnictwa skonfrontowało się z Wassaną Chuensamnaun, prowadzącą kampanię dla istot pozaziemskich i około 60 innymi entuzjastami UFO. Grupa, nosząca białe ubrania, planowała mieć film, podczas gdy członkowie „medytowali” na szczycie wzgórza po zachodzie słońca w nadziei na topienie umysłu z , Wassana mówi CNN Travel.Nie chcąc być aresztowany, zwolennicy UFO przegrupowane na dnie wzgórza na własności prywatnej, medytowany przez kilka godzin i odszedł, mówi.

„Kiedy UFO mnie obróciło, wcale nie czułem zawrotów głowy”

Jeśli chodzi o początki wzgórze rzekomej atrakcyjności dla istot pozaziemskich, wierzący mówią, że wszystko zaczęło się w 1997 roku, kiedy emerytowany sierżant Major Cherd Chuensamnaun, głęboko w buddyjskiej medytacji w domu, otrzymał wiadomości psychiczne z tego, co nalegał byli kosmitów.Powiedział swojej rodzinie. Oni szydzili.” Poprosiłem ojca, aby powiedział cudzoziemców, aby się pokazali” - mówi Wassana, jego córka.” Następnego dnia obcy wysłali energię, aby obrócić mojego brata i szwagra.” Mówi, że obaj mężczyźni zostali wyrwani z sofy w salonie i obrócili się jednocześnie, jak wirujące derwisze, z domu i na podwórko.” Czułem, że moje nogi i ramiona musiały się kręcić”, dodaje szwagier Wassany Jaroen Raepeth.” Nie mogłem kontrolować siebie przez cztery lub pięć minut. Nie czułem się przestraszony. Oboje obróciliśmy na zewnątrz.” Jaroen Raepeth powiedział, że został obrócony przez UFO.Richard S. Ehrlichprzez okno na górze, szwagierka Wassany mówi, że widziała UFO.” To było około 10 lub 15 metrów długości, na poziomie drzewa”, dodaje Wassana.Poproszony o ponowne uchwalenie jego przędzenia, Jaroen kręci się powoli po salonie z rękami na zewnątrz, ale wkrótce spada i pozostaje na podłodze, wyglądając oszołomiony.” Czuję zawroty głowy. Ale kiedy UFO mnie obróciło, w ogóle nie czułem zawrotów głowy. Wassana, która rzuciła pracę jako pielęgniarka, aby walczyć z pozaziemskimi, mówi, że jej ojciec nadal odbierał telepatyczne wiadomości przez lata.” Zanim mój ojciec zmarł [w 2000], nauczył nas, jak komunikować się z cudzoziemców” - dodaje. Dziś mówi, że ponad 100 innych Thais ma tę zdolność po ćwiczeniu z nią. Obserwatorzy publikują aktualizacje i zdjęcia w powiązanej z rodziną grupie UFOkaokala Facebook i gdzie indziej, niektórzy twierdzą, że również widzieli kosmitów i statków kosmicznych w okolicy.Jedno z najnowszych zdjęć na stronie UFokaokala Facebooka.

Srebrzyste statki kosmiczne wypełnione srebrzystymi humanoidami

Większość obce spotkania są zgłaszane w pobliżu domu rodziny, na obrzeżach Nakhon Sawan na wzgórzu Khao Kala pośród pól trzciny cukrowej i Bueng Boraphet Lake, który mieszkańcy ostrzegają krokodyla zarażone.Obcy są opisane jako smukłe, małe, srebrzyste humanoidów.Ilustracje przedstawiają je stojąc pionowo na dwóch nogi z dwoma ramionami i bulwiastą łysiną głową ze spiczastą twarzą zwieńczoną pojedynczą anteną. Ogromne, błyszczące, w kształcie migdałów czarne oczy patrzą nad cienkim nosem i miniaturowe usty.Wierzący mówią srebrzyste statki kosmiczne pojawiają się obdarzone kolorowymi światłami lub przypominają kopuły, okrągłe, retro-UFO widać w niskobudżetowych filmach z lat 50.” Istnieją dwa rodzaje cudzoziemców” - mówi Wassana. „Jedna grupa pochodzi z planety Pluton. Pozostali pochodzą z planety o nazwie Loku.” Pluton kosmici są wykonane z energii, mogą pojawić się w formie fizycznej i są w stanie uczyć ludzi. Obcy Loku mają fizyczne ciało i wiedzę o wysokiej technologii. Pracują razem.” Obcy Plutona martwią się o coś tak niszczycielskiego dzieje się na Ziemi, jak wojna czy środowisko, że może to wpłynąć na ich planetę. Chcą również dać niektórym ludziom możliwość komunikowania się z nimi, więc jeśli ludzie zniszczą wszystko podczas wojny nuklearnej, kosmici będą mogli pomóc ocalałym odbudować ludzką cywilizację.” Planeta Loku „jest w Drodze Mlecznej, ale nie powiedzieli nam gdzie. Rzekomy wybór Khao Kala jest niezwykły, ponieważ jest najmniejszy wśród gromady wzgórz. Medytatorzy mówią, że są wdzięczni, że nie muszą wspinać się bardzo wysoko, aby dotrzeć na szczyt. Tam, szerszy od życia posąg przedstawia Buddę chroniony przez mityczny siedmiogłowy wąż „naga”, który od wielu lat zwieńczył wzgórze i nie był związany z żadnymi UFO przed opowieściami rodziny.Widok 360 stopni z Na wzgórzu znajdują się płaskie pola trzciny cukrowej poniżej, gdzie Wassana i inni wierzący mówią, że widzieli kosmitów wysiadających z UFO, chodzą i znikają w rozpylonym pufie.” Żyłem 10 000 lat” — obcy przywódca Plutona ujawnił się w komunikatach rzekomo przekazywanych przez Wassanę w latach 1998 i 1999”. Jak długo zabiera mi podróż z Plutona do tego miejsca? Przemierzam wymiary. To zaawansowana fizyka. Podróżuję z moim umysłem.”

„Uściskaj prawa kosmiczne”

Wassana mówi, że obcy przywódca Plutona powiedział jej również, że Budda jest „największym ludzkim umysłem” i „nigdy nie rozmawiał z ludźmi o zwracaniu uwagi na istoty pozaziemskie lub o próbie komunikowania się z nimi”, ale powiedział zwolennikom „do objęcia praw kosmicznych”. Komunikaty łączące umysły z Plutona do Wassany zawierają wiele porad na temat „karmy”, „reinkarnacji”, „chciwości”, „strachu” i innych buddyjskich problemów, jak mówi, a także altruistycznej bańki myśli, że nie powinieneś się martwić o Apokalipsę Ziemi z wojny nuklearnej, zmiany klimatu, zmutowanych chorób lub innych” katastrof.” Technologicznie lepszy, życzliwy cudzoziemcy obiecują dbać o wybranych „ocalałych”. Figura Buddy przedstawia mityczny siedmiogłowy wąż „naga” .Richard S. ehrlichTo dobra wiadomość w tym południowo-wschodniej Azji, gdzie 95% populacji jest Buddym.Może również dać zwolennikom ochronę prawną i społeczną, jeśli ich grupa UFO stanie się zbyt popularna. Tajlandzkie władze i społeczeństwo marszczą brwi na wszystko, co postrzegają jako kult, który odchodzi zbyt daleko od tradycyjnych przekonań religijnych i staje się wpływowy.Buddyzm jest otwarty na możliwość istot pozaziemskich, duchów, duchów i innych nieludzkich życia, ale ostrzega przed wciągnięciem do niewidzialnej uliczki absurdalne iluzje. Pytany o UFO i komunikowanie się z kosmitami, buddyjski uczony Veeranut Rojanaprapa, który ma doktorat z filozofii i religii na Uniwersytecie św. Jana w Bangkoku, mówi CNN Travel: „Nie musimy wiedzieć, czy jest to prawdziwe czy nie, czy to fałszywa historia czy rzeczywistość. Budda nauczył nas, że może ten, kto mówi, że myśli, że może bezpośrednio rozmawiać z obcym, lub wierzy, słyszy ich.” Ale to nie jest przydatne. Nie ma znaczenia, czy słyszy obcego, czy nie. To nie pomaga nam w [doświadczeniu] nirwany”, mówi Veeranut. „Nie mówimy, czy to jest dobre czy złe, jeśli człowiek może mówić do cudzoziemca. Ale proszę uważnie słuchać: większość sytuacji to tylko iluzja.” Niemniej jednak, Ploy Branasiri z Bangkoku od dziewięciu lat odwiedza Khao Kala i mówi, że widziała obcych i UFO tam kilka razy.Zapytany, co chciałaby powiedzieć cudzoziemcom, mówi: „Chciałbym poprosić o przeniesienie na ich planetę.” Sukwasa Mukprom, 32, odwiedził Khao Kala ponad 10 razy w ciągu ostatniego roku.” Chcę, by obcy wysłali mi moc, by uczynić mnie odważnym” — mówi.

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW