Don Johnson mówi, że jest szczęśliwy, że przeżył swoje dzikie lata.

Buddha Air Evaluating Aircraft for New STOL Subsidiary
October 8, 2019
Zrozumienie Osiem Realizacji Wielkich Istot
December 9, 2019

Don Johnson mówi, że jest szczęśliwy, że przeżył swoje dzikie lata.

Credit: Photo by Steve Cohn/Shutterstock (10475902g) Don Johnson 'Knives Out' film premiere, After Party, Regency Village Theatre, Los Angeles, USA - 14 Nov 2019

WIADOMOŚCI

1 GRUDNIA 2019 14:49

PRZEZ BRYAN BRUNATI

Steve Cohn/Shutterstock

Pracuje w branży od 1970 roku, a wraz z tym przyszło kilka szalonych chwil, kiedy Don Johnson jest wdzięczny za to, że udało mu się przejść.

„Cieszę się, że to przeżyłem”, mówi aktor 69, w wywiadzie The Mirror. „Wielu ludzi nie ma.”

„Nigdy nie piłem ani nie brałem narkotyków podczas pracy. Ale, bracie, kiedy powiedzieli „pakuj „, spróbuję ustawić rekord prędkości ziemi. Ja też wiedziałem, jak imprezować” - przypomniał abłor Miami Vice. Jednak podczas gdy docierały dobre czasy — i te wspaniałe towary — nic nie wyleczyło nieszczęść ałunu Nash Bridges.

„Byłem intensywnie nieszczęśliwy”, mówi wylot. Dzisiaj, wkrótce 70-latka znalazła szczęśliwe miejsce — częściowo w naukach Buddy.

Anthony Harvey/Shutterstock

„Wszyscy jesteśmy w duchowej podróży”, wyjaśnia Don. „Budda mówi, że nie znajdziesz perły oświecenia na plaży. Trzeba otworzyć wiele ostryg... Rozłamałem wiele ostryg, złamałem dużo paznokci i cierpiałem dużo krwawych nosów. Tak nauczyłem się moich lekcji.” To nie pierwszy raz, kiedy zwycięzca Złotego Globu otworzył swoje życie osobiste — raz dotknął swojego ciężkiego dzieciństwa.

„Miałem straszne dzieciństwo, straszne,” Don ujawnił Observer New Review. „Miałem chinellę: znęcanie się i rodzice, którzy rozwiedli się, gdy miałem 12 lat i byłem najstarszy. Naprawdę byłem nieszczęśliwy i wyszedłem z domu w wieku 16 lat. A kiedy wychodzisz z domu w wieku 16 lat i nie masz planu i musisz sobie radzić i przejść do liceum... to buduje potężny charakter.” Ale teraz jest dużo miłości w jego życiu.

Don jest obecnie żonaty z nauczycielem przedszkola Kelley Phleger. Dzieli się trójką dzieci: córka Grace, 19 lat, synowie Jasper, 17 lat, i Deacon, 13. Don ma również syna Jessego ze swoim byłym partnerem Patti D'Arbanville, i dzieli się Dakotą Johnson ze swoją byłą żoną Melanie Griffith.

„Chcą, aby ich czas razem z rodziną był święty” - powiedział przyjaciel wyłącznie Closer Weekly Don i Kelley. „Żyją uroczyście”. Cieszymy się, że Don świetnie radzi sobie w dzisiejszych czasach!

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW