Don Johnson říká, že je šťastný, že přežil své divoké roky.

Buddha Air Evaluating Aircraft for New STOL Subsidiary
October 8, 2019
Pochopení osmi realizací velkých bytostí
December 9, 2019

Don Johnson říká, že je šťastný, že přežil své divoké roky.

Credit: Photo by Steve Cohn/Shutterstock (10475902g) Don Johnson 'Knives Out' film premiere, After Party, Regency Village Theatre, Los Angeles, USA - 14 Nov 2019

NOVINY

PROSINEC 1,2019 14:49 ODPOLEDNE

PODLE BRYAN BRUNATI

Steve Cohn/Shutterstock

Je v oboru od roku 1970, a s tím přišly nějaké bláznivé časy — roky, které Don Johnson je prostě vděčný, že to zvládl.

„Jsem rád, že jsem to přežil,“ říká herec 69, v rozhovoru The Mirror. „Spousta lidí ne.“

„Nikdy jsem nepil ani nebral drogy, když jsem pracoval. Ale bratře, když řekli „zabalit“, zkusil jsem nastavit rychlostní rekord. Věděl jsem, jak se pařit,“ vzpomínal na Miami Vice kamenec. Zatímco však v nich plynuly dobré časy — a bohaté zboží — nic nevyléčilo strasti kamence Nashových mostů.

„Byl jsem intenzivně nešťastný,“ říká výstup. Dnes si brzy sedmdesátiletý našel šťastné místo — částečně k učení Buddhy.

Anthony Harvey/Shutterstock

„Všichni jsme na duchovní cestě,“ vysvětluje Don. „Buddha říká, že na pláži nenajdete perlu osvícení. Musíte rozbít hodně ústřic.... Rozbil jsem spoustu ústřic, zlomil jsem spoustu hřebíků a utrpěl spoustu krvavých nosů. Tak jsem se naučil své lekce.“ Není to poprvé, co se vítěz Zlatého glóbu otevřel o svém osobním životě — kdysi se dotkl svého drsného dětství.

„Měl jsem hrozné dětství, hrozné,“ Don odhalil Pozorovateli New Review. „Měl jsem quinella: zneužívání a rodiče, kteří se rozvedli, když mi bylo 12 let a já byl nejstarší. Byla jsem opravdu nešťastná a v 16 jsem odešla z domova. A když opustíš domov v 16 a nemáš plán a musíš se o sebe postarat a projít si střední školu... to buduje mocnou postavu.“ Ale teď je v jeho životě spousta lásky.

Don je v současné době ženatý s učitelkou mateřské školy Kelley Phlegerovou. Sdílejí tři děti - dceru Grace, 19 let, a syny Jasper, 17, a Deacon, 13. Don má také syna Jesse se se svým bývalým partnerem Patti D'Arbanville, a sdílí Dakota Johnson se svou ex-manželkou Melanie Griffith.

„Chtějí, aby jejich čas spolu se svou rodinou byl posvátný,“ řekl přítel exkluzivně Closer Weekly z Dona a Kelley. „Žijí kouzelný život.“ Jsme rádi, že slyšíme, že Don se v těchto dnech daří skvěle!

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW