Meditācija izbāzt Bushfires un uguns dusmas

Meditācija izbāzt Bushfires un uguns dusmas
January 19, 2020
Beware of Mishap
February 24, 2020

Meditācija izbāzt Bushfires un uguns dusmas

202020. gada 11. janvāris Khun Pattana

Austrālija, zeme, ko daudzi ceļotāji sauc par paradīzi, kas ir bagāta ar dabu, tagad saskaras ar vissmagākajiem krūmu ugunsgrēkiem vēsturē. Traģiskās ziņas tiek pārraidītas katru dienu. Spilgti skaidras debesis kļūst sarkana dienu un nakti, kamēr dūmi un pelni izplatās gaisā. Cilvēkiem ir jāvalkā maska, lai filtrētu toksisko gāzi tāpat kā zinātniskajā fantastikā par apokalipses dienu. Bet tas nav daiļliteratūra, tas ir reāls. Vēl sliktāk, nevainīgie dzīvnieki, ugunsgrēka vidū, gāja bojā nožēlojami. Vienkārši iet pa kamīnu vai sadedzinot, mums būs stipras sāpes. Šis traģiskais incidents ir izraisījis vairāk nekā pieci simti miljonu savvaļas dzīvību miršanu, kamēr izdzīvojušie dzīvo bez pārtikas vai ūdens. Bez degoša uguns šajā zemē, otrā pasaules pusē, uguns iekšā ir izcēlās Irānā no slepkavības valsts ievērojama persona, ko veic ASV. Tas var izraisīt uguns kara.

Situācija ir sasniegusi pārtraukuma punktu, kur nav izejas un nav atgriešanās. Tomēr uguni var dzēst ar vēsu un visspēcīgāko spēku - līdzjūtības prātu. Tāpēc meditatori no visas vietas ieradās Techo Vipassana Retreat Center, lai izmantotu savu labi apmācītu prātu spēku, lai dziedinātu pasauli. Svētā Bodhi koka priekšā vairāk nekā pieci simti meditācijas praktizētāju tīrā baltā uniformā sēdēja eleganti, lai kā karaspēks, gatavs uzņemties jebkuru misiju, ko vada kapteinis Acharavadee Wongsakon, Vipassanas meistars Tehovipassana vadībā. “Pasaule saskaras ar daudzām katastrofām. Taizeme cieš no sausuma. Sēžot kopā vienā enerģētikas laukā, radīs milzīgu spēku. Meditācija radīs vēsas straumes pasaulei un radīs pretēju impulsu kļūt par iedvesmu, mainot cilvēku domu. Mums ir nepieciešams izmantot ūdeni, lai nodzēstu krūmgrēkus... Tas ir daļēji pareizs. Bet svarīga būtība dziedāt un izplatīt mīlestības laipnību ir tā, ka tas ne tikai palīdzēs dvēselēm mirušo briesmīgi, bet līdzjūtības spēks arī radīs vienotību un pavērs ceļu ugunsdzēsējiem. Tas atdziest straumes, īpaši skarbas sajūtas. Tāpēc mēs esam šeit. Mūsu viena stunda ir tik nozīmīga. Paldies visiem, ka esat šeit.” Meistars pasniedza sprediķi maigā un nomierinošā tonī. Gaisa strāva kratīja un vējš pūta tā, it kā viņa aptvertu pasauli ar mīlestību un nomierinātu trīs pasaules.

Kapteinis turpināja ar apņēmīgu balsi: “Ikviena atnākšana ir atmaksāt pasaulei. Mūsu dzesēšanas vibrācija, lai dziedinātu situāciju. Vārds saskaras ar milzīgu problēmu, kā meditators, kam ir liela prāta spēks, jūs varat palīdzēt. Ja viņi var mainīties pie kodola, cilvēki var darīt pareizās lietas. "Meditācija sākās karstā laikā bez kustības gaisā.Mans ķermenis bija pilns ar sāpēm ar neparastu spīdzināšanu. Kad prāts ir enerģijas strāva un ķermenis ir elements, kas savieno ar visu pasauli, uguns elementa spēks palielinājās, parādot savienojumu elementārā līmenī. Uguns dedzināja tumsu prātā, ko atbalsta spēks no Triple Gem un visiem Masters. Praktiķu ķermeņi bija saistīti, lai sadedzinātu krūmu ugunsgrēku cēloni un dusmu uguni. Misijas beigās visu ugunsgrēku cēloņi lidoja kā upe, bet otrs gals izrādījās plašs un auksts okeāns. Kaut arī incidents sākās ar degošu uguni, Vipassanas spēks brīnumainā kārtā atdzisis pasauli. Pēc meditācijas Meistars vadīja lūgšanu, dziedāšanu un paplašināšanu mīlestības laipnību. Triple Gem strāva izplatījās visā teritorijā. Kamēr meditatori dziedāja Maha Karuniko Kathu, Meistars piecēlās no soliņa un nokrita ūdeni svētā Bodhi koka priekšā. Ūdens neticami un ātri iesūcas pa zemi. Otrajā un trešajā reizē, pirms ūdens pieskārās zemei, es redzēju zemes virsmu atdalītu, lai noturētu ūdeni, ko Meistars izlej ar tīru prātu. Tad ūdens izplatījās un plaši iesūcas. Tajā naktī mēness spīdēja ar asiņainu sarkanu starojumu. Aplūkojot to, mans prāts varētu sajust skarbu enerģijas strāvu, kas satricināja manu ķermeni. Sarkanais starojums tumsas vidū lika man justies neizskaidrojami skumji. Tas var būt no visu dvēseļu ciešanām, kas ienāca gaisā kopā ar naidu, kas izraisīja mēness gaismu, lai atspoguļotu šādu strāvu. Bet ar vēsumu no Bodhisattvas un Dhammas pulka līdzjūtības prāta visi ugunsgrēki ir atdzisuši. Tas galu galā padarīja mēness spīdumu spoži kā pilnmēness atkal. No brīža, kad tīru ūdeni ielej no līdzjūtības puses, mazāk nekā 48 stundas pēc tam, 3 mēnešus degošie krūmi Jaundienvidvelsā varēja kontrolēt lietus dēļ, kas brīnumainā kārtā izlej. Šo misiju patiesi uzteica trīs pasaules. Tā bija misija, ka daži cilvēki apzinās un redz nozīmi. Un tas bija vēl grūtāk atrast ikvienu, kas upurē ar pilnu līdzjūtību, lai mainītu pasauli ar prātu Bodhisattva kā Master Acharavadee Wongsakon. Es pazemīgi loku cienīt Triple Gem un visiem Masters ar lielu pateicību. Es pazemīgi loku cieņu Master Acharavadee Wongsakon. Pateicoties jums, cilvēkiem un visām būtnēm joprojām ir cerība. Es priecājos ar visiem, kas pievienojās misijai, gan redzamiem, gan neredzamiem.

Tulkojums: Tarinsiri Deemongkol

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW