Meditace uhasit Bushfire a Ohně hněvu

Meditace uhasit Bushfire a Ohně hněvu
January 19, 2020
Dejte si pozor na nehodu
February 24, 2020

Meditace uhasit Bushfire a Ohně hněvu

11. ledna 2020By Khun Pattana

Austrálie, země, kterou mnoho cestovatelů nazývá ráj, je bohatá na přírodu, nyní čelí nejtěžším ohnivům v historii. Tragická zpráva vysílá každý den. Jasná jasná obloha zčervená dnem i nocí, zatímco kouř a popel se šíří do vzduchu. Lidé musí nosit masku, aby filtrovali toxický plyn, stejně jako ve vědecké fikci o apokalypse dni. Ale to není fikce, je to skutečné. Ještě horší je, že nevinná zvířata uprostřed ohně uhynula bídně. Jen projíždíme kolem krbu nebo spálíme, budeme mít silnou bolest. Tato tragická událost způsobila smrt více než 500 milionů divokých životů, zatímco přeživší žijí bez jídla a vody. Kromě planoucího ohně v této zemi, na druhé straně světa, v Íránu vypukne požár uvnitř z atentátu na prominentní osobu země, kterou provedly USA. To může vzniknout požár války.

Situace dosáhla bodu zlomu, kdy neexistuje cesta ven a návrat. Oheň však může uhasit chladnou a nejsilnější silou - soucitnou myslí. To je důvod, proč meditátoři z celého místa přišli do centra Techo Vipassana Retreat, aby využili sílu své dobře vycvičené mysli k uzdravení světa. Před posvátným stromem Bodhi sedělo více než pět set meditačních praktiků v čistě bílé uniformě elegantně, aby se jako vojsko připravilo na jakoukoliv misi vedenou mistrem Acharavadeem Wongsakonem, mistrem vipassanou z Techovipassany. „Svět čelí mnoha katastrofám. Thajsko trpí suchem. Sedět spolu ve stejném energetickém poli vytvoří obrovskou sílu. Meditace přinese do světa chladné proudy a vytvoří opačný tlak, aby se stal inspirací, mění myšlenky lidí. Musíme použít vodu k uhasení křovin... To je částečně správné. Důležitou podstatou zpívání a šíření lásky-laskavosti je však to, že nejenže pomůže duším zemřelých, ale soucitná moc také vytvoří jednotu a otevře cestu hasičům. Bude ochlazovat proudy, obzvláště drsné pocity. To je důvod, proč jsme tady. Naše hodina je tak smysluplná. Děkuji vám všem za to, že jste tady.“ Mistr dal kázání jemným a uklidňujícím tónem. Vzduchový proud se třásl a vítr foukal, jako by objímala svět s láskou a utěšovala tři světy.

Mistr pokračoval s rozhodným hlasem: „Příchod každého je splatit světu. Naše chladicí vibrace k uzdravení situace. Slovo čelí obrovskému problému, jako meditátor, který má vysokou sílu mysli, můžete pomoci. Pokud se mohou změnit v jádru, lidé mohou udělat správnou věc. "Meditace začala v horkém počasí bez pohybu ve vzduchu.Mé tělo bylo plné bolesti s neobvyklým mučením. Když je mysl energetickým proudem a tělo je prvek, který se připojuje k celému světu, síla ohnivého prvku se zvýšila a ukazuje spojení na elementární úrovni. Oheň spálil temnotu v mysli, podporovaný mocí Triple Drahokam a všech pánů. Těla praktických lékařů byla spojena, aby spálila příčinu bushfire a oheň hněvu. Ke konci mise, příčiny všech požárů letěly jako řeka, zatímco druhý konec vypadal jako obrovský a studený oceán. Ačkoliv incident začal hořícím ohněm, síla vipassany zázračně ochladila svět. Po meditaci vedl mistr modlitby, zpívání a prodlužování lásky-laskavosti. Proud Triple Gem se rozšířil po celé oblasti. Zatímco meditátoři zpívali Maha Karuniko Katha, Mistr vstal z lavice a upustil vodu před posvátný strom Bodhi. Voda neuvěřitelně a rychle prosakovala zemí. Podruhé a potřetí, než se voda dotkla země, jsem viděl povrch země oddělený, aby udržel vodu, kterou Mistr vylil svou čistou myslí. Pak se voda rozšířila a prosakovala široce. Tu noc, měsíc zářil krvavě červenou zářivou. Když se na to dívám, moje mysl mohla cítit drsný energetický proud, který otřásl mým tělem. Červená zářivá uprostřed temnoty mě cítila nevysvětlitelně smutná. To může být způsobeno utrpením všech duší, které vstaly do vzduchu spolu s nenávistí, která způsobila, že měsíční svit tento proud odrážel. Ale s chladem ze soucitné mysli oddílů Bódhisattvy a Dhamma byly všechny požáry ochlazeny. To nakonec způsobil, že měsíc zářil jasně jako úplněk znovu. Od okamžiku, kdy byla čistá voda nalita z ruky soucitného, méně než 48 hodin poté, mohly být plameny, které hoří po dobu 3 měsíců v Novém Jižním Walesu, kontrolovány kvůli dešti, který zázračně vylil. Tato mise byla skutečně chválen třemi světy. Byla to mise, kterou si jen málo lidí uvědomuje a vidí důležitost. A bylo ještě obtížnější najít někoho, kdo se s plným soucitem obětuje, aby změnil svět s myslí Bodhisattvy jako mistr Acharavadee Wongsakon. Pokorně se klaním, abych vzdal úctu Triple Gem a všem mistrům s velkou vděčností. Pokorně se pokloním, abych vzdal úctu panu Acharavadeovi Wongsakonovi. Kvůli vám lidé a všechny bytosti stále mají naději. Raduji se s každým, kdo se připojil k misi, viditelných i neviditelných.

Překlad: Tarinsiri Deemongkol

%d bloggers like this:
The Buddhist News

FREE
VIEW